تاریخ انتشار: 1397/3/18    
دکتر ولایتی از ملت ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر ولایتی متن پیام به این شرح است:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر ولایتی متن پیام به این شرح است:
"بسم الله الرحمن الرحیم
روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان یادآور روزی بزرگ و مهم در تاریخ مظلومیت فلسطین است که به ابتکار معمارکبیر انقلاب اسلامی بنیان گذاشته شد و همه آزادگان و آزادیخواهان جهان را فرامی خواند تا ندای مظلومیت آنان را یک صدا فریاد نمایند.
رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا و برخی کشورهای منطقه همه گونه جرم، جنایت و ستم را در برابر دیدگان مدعیان به اصطلاح حقوق بشری انجام می دهند، هر چند که ایستادگی محور مقاومت و مردم ستم دیده فلسطین و غزه، بیت المقدس و قدس شریف را از چنگال آنان رهایی خواهد بخشید و وعده الهی در آزادی قدس شریف محقق خواهد شد.
این روز بزرگ با تدبیر امام(ره) و به تعبیر مقام معظم رهبری(ره) به عنوان نماد بزرگ وحدت امت اسلام در برابر ظالمان و جنایتکاران صهیونیستی است و همچون خاری تا دستیابی به حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین در چشم دشمنان اسلام که خواهان نابودی اسلام و مسلمانان هستند باقی خواهد ماند.
روز قدس امسال نیز ملت بزرگ ایران با حضور پرشکوه خود، حمایت خود را از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین به نمایش خواهند گذارد و اینجانب ضمن دعوت از همه امت شریف ایران اسلامی و آزادگان جهان برای حضور در این صحنه مهم و تاثیرگذار، امیدوارم هر چه زودتر شاهد آزادی و رهایی قدس شریف باشیم ان شاء الله
علی اکبر ولایتی
رئیس هیئت امناء و موسس دانشگاه آزاد اسلامی"

برچسب‌ها : - دانشگاه آزاد اسلامی - دکتر ولایتی - روز قدس