پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در دبستان دخترانه سما واحد ایلام به صدا درآمد

تاریخ انتشار: 1397/7/1
با حضور دکتر محمد میرزایی حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام ، دکتر احسان میرزاحسینی معاون سمای واحد ایلام، دست اندرکاران دبستان سما ، دانش آموزان و اولیای آنان زنگ آغاز سال تحصیلی به صدا درآمد.
image

با حضور دکتر محمد میرزایی حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام ، دکتر احسان میرزاحسینی معاون سمای واحد ایلام، دست اندرکاران دبستان سما ، دانش آموزان و اولیای آنان زنگ آغاز سال تحصیلی به  صدا درآمد.

در این مراسم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: والدین دانش آموزان باید رفتار و عملکرد معلمان را پایش کنند.

دکتر محمد میرزایی حیدری اضافه کرد: تبعیض احتمالی به هیچ عنوانی از معلمان پذیرفتنی نیست و باید نگاه معلمان به تمام دانش آموزان یکسان باشد.

وی بیان کرد: دوران ابتدایی مهمترین مقطع برای تعلیم و تربیت دانش آموزان است و باید معلمان و والدین در این رابطه هوشیار باشند.

وی بیان کرد: مدارس سمای واحد ایلام از برجسته ترین مدارس استان است و باید قدردان اعتماد مردم به این مجموعه باشیم و با تعلیم و تربیت دانش آموزان پاسخگوی اعتماد آنان باشیم.

وی گفت: علاوه بر تعلیم و تربیت در مدارس سما با راه اندازی پارک علمی و تحقیقاتی در این مجموعه  از پایه ابتدایی دانش آموزان با مسائل علمی و تحقیقاتی آشنا می شوند.

معاون سمای واحد ایلام نیز گفت: 650 دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در مدارس سما مشغول تحصیل هستند.

دکتر احسان میرزا حسینی اضافه کرد: راه اندازی پارک علمی و تحقیقاتی مدارس سما به منظور کار علمی و عملی دانش آموزان و آشنایی آنان با کشاورزی و محصولات کشاورزی، انواع درختان، اصول باغداری و حیوانات و چگونگی رفتار با آنان از اقدامات خوب این مجموعه است که با استقبال اولیای دانش آموزان روبرو شده است.

وی گفت: راه اندازی کلینیک مشاوره و روانشناسی با حضور اعضای هیات علمی به منظور سنجش هوش و استعدادیابی دانش آموزان، تجهیز آزمایشگاه، استفاده از شیوه های نوین و استاندارد آموزشی و پرورشی با تاکید بر سبک زندگی اسلامی، راه اندازی طرح آشنایی با مفاهیم دینی و قرآنی و...

 

image
image
image
image
image
image
کد خبر: 829 برچسب‌ها : استان ایلام - سما - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری