پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام::

دانشگاه آزاد اسلامی ایلام را با 10 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم

تاریخ انتشار: 1397/1/26
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: واحد ایلام را با 10 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم ودر حال حاضر مشکلات مالی تمام برنامه های فرهنگی، علمی و پژوهشی دانشگاه را تحث تاثیر قرار داده است.
image

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: واحد ایلام را با 10 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم ودر حال حاضر مشکلات مالی تمام برنامه های فرهنگی، علمی و پژوهشی دانشگاه را تحث تاثیر قرار داده است.

دکتر محمد میرزایی حیدری در جمع اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام اضافه کرد: همه روسای قبلی این دانشگاه هر کدام در حد خود  تلاش کرده اند و اگر انتقادی می شود دلیل برناکارآمدی فرد خاصی نیست.

وی تصریح کرد: برای برون رفت از وضعیت کنونی نیازمند همفکر و همراهی اعضای هیات علمی به عنوان نخبگان جامعه هستیم.

وی گفت: با هم­فکری، صرفه جویی در هزینه ها ، ایجاد منابع درآمدی جدید برای دانشگاه ، استفاده از ظرفیت عظیم پژوهشی و علمی واحد و تبدیل آن به ثروت، راه اندازی رشته های پیراپزشکی و پرستاری، احیای رشته های غیر فعال، همجواری با کشور عراق و  برنامه ریزی برای جذب دانشجو ازاین  کشور، افزایش درآمدهای غیر شهریه ای از جمله آموزش­های کوتاه مدت  ، انعقاد تفاهم امه همکاری علمی پژوهشی با نهادها و ارگان ها و... می توانیم از وضعیت فعلی را مدیریت و به سمت پویایی حرکت کنیم.

میرزایی حیدری بیان کرد: اولویت اساسی واحد ایلام حل مشکلات مالی با منابع موجود و مدیریت هزینه ها است .

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام اضافه کرد: اعضای هیات علمی به عنوان نخبگان جامعه باید در بحث درآمدزایی غیر شهریه با تولید علم و تبدیل آن به ثروت تلاش نمایند.

وی گفت: حل مشکلات جامعه در گروه فعالیت پژوهشی و علمی دانشگاه ها است و بر این اساس باید در بحث حمایت از تولید ملی با تربیت نیروی متعهد و متخصص و تولید فن آوری های مورد نیاز به صنعت کشور کمک کنیم.

در یایان این دیدار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به سئوالات اعضای هیات پاسخ داد.

image
image
کد خبر: 741 برچسب‌ها : محمد میرزایی حیدری - هیات علمی - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری