پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه خبر ویژه

ارتقاء مرتبه علمی رئیس واحد ایلام ازدانشیاری به استادی (پروفسور)

تاریخ انتشار: 1394/11/3
در جلسه کمیسیون هیات ممیزی دانشگاه ایلام، مرتبه علمی دکتر شهریار عباسی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از «دانشیاری» به استادی ارتقا یافت. وی دارای بیش از 60 مقاله در ژورنال‌های معتبر بین المللی ( ISI ) است
image

در جلسه کمیسیون هیات ممیزی دانشگاه ایلام، مرتبه علمی دکتر شهریار عباسی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از «دانشیاری» به استادی ارتقا یافت.

وی دارای بیش از 60 مقاله در ژورنال‌های معتبر بین المللی ( ISI ) است به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایلام، عباسی از سال 80 به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه ایلام و از سال 82 به عنوان عضو هیات علمی نیمه وقت با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام همکاری دارد.

وی دارای بیش از 60 مقاله در ژورنال های معتبر بین المللی ( ISI ) بوده و بیش از ده‌ها طرح تحقیقاتی نیز انجام داده است. فارغ التحصیل رتبه اول مقطع کارشناسی ارشد شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان و پژوهشگر برتر دانشگاه ایلام در سال 85 و 86 نیز بخشی از افتخارات علمی دکتر عباسی است.

عباسی از سال 92 تاکنون با حکم دکتر میرزاده و تایید شورای انقلاب فرهنگی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام مشغول خدمت به جامعه دانشگاهی است. اخیرا از سوی انجمن شیمی ایران نیز کتابی با عنوان پیشگامان علم شیمی در ایران منتشر شده که نام دکتر شهریار عباسی به عنوان یکی از پیشگامان علم شیمی کشور در این کتاب ذکر شده است.

کد خبر: 68 برچسب‌ها :

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری