پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام: :

کارنامه نظام در حوزه آموزش عالی کم‌نظیر است

تاریخ انتشار: 1396/11/17
مسئولان و دبیران کانون‌های فرهنگی دانشجویی واحد ایلام به مناسبت دهه مبارکه فجر با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام دیدار کردند.
image

مسئولان و دبیران کانون‌های فرهنگی دانشجویی واحد ایلام به مناسبت دهه مبارکه فجر با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام دیدار کردند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی اجتماعی بازوی توانمند دانشگاه در کار فرهنگی است.

دکتر محمد میرزایی حیدری در دیدار با مسئولان کانون‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام بیان کرد: کانون‌ها و تشکل‌ها باید کارهای نیمه‌تمامی که در توان مدیریت دانشگاه نیست پیگیری و به سرانجام برسانند.

وی بیان کرد: بنای مدیریت جدید دانشگاه حضور حداکثری دانشجویان در برنامه‌های دانشگاه و میدان  دادن به آن‌ها به‌عنوان آینده‌سازان ایران اسلامی است.

وی گفت: دهه مبارکه فجر فرصت مناسبی برای دانشجویان است تا دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را در جامعه اطلاع‌رسانی و نهادینه کنند.

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی که دشمن بر مسائل اقتصادی  تکیه دارد و آن‌ها را در جامعه برجسته می‌کند باید جامعه دانشگاهی و به‌ویژه دانشجویان  میدان‌دار باشند و ضمن پیگیری مطالبات مردم  جامعه را از توطئه‌های استکبار و ارتجاع منطقه آگاه نمایند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه آموزش عالی اشاره کرد و گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی  کمتر از 180 هزار دانشجو در کل  کشور مشغول تحصیل بودند اما امروز و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از 4 میلیون دانشجو در مقاطع مختلف در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور مشغول تحصیل هستند.

وی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی  نهادی برآمده از دل انقلاب است و امروز با داشتن بیش از یک و نیم میلیون دانشجو و حدود 5 و نیم میلیون فارغ‌التحصیل و بیش از 100 هزار عضو هیات علمی و کارمند به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان  از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه آموزش عالی است.

حیدری بیان کرد: کارنامه نظام مقدس جمهوری اسلامی در بحث آموزش عالی کم‌نظیر است و امروز به مدد توان جامعه دانشگاهی در همه علوم ازجمله دانش هسته‌ای ، هوافضا ، نانو و ... در منطقه و جهان شناخته‌شده  و به خودکفایی رسیده‌ایم و باید این دستاوردها هرچه بیشتر به مردم در ایام دهه مبارکه فجر اطلاع‌رسانی شود.

در ادامه این نشست صمیمی مدیر دانشجویی فرهنگی واحد ایلام نیز ضمن تبریک دهه مبارکه فجر گزارشی از وضعیت فرهنگی دانشگاه و تعداد کانون‌ها ، نشریات و ... دانشگاه ارائه کرد.

حجت‌الاسلام عبد هواسی بیان کرد: یکی از اصلی‌ترین راهبردها و برنامه‌های حوزه فرهنگی دانشجویی دانشگاه استفاده از توان و پتانسیل دانشجویان در برنامه‌های دانشگاه است.

در ادامه مسئولان کانون‌های دانشجویی ضمن تبریک انتصاب دکتر میرزایی حیدری به‌عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام بر آمادگی کانون‌های دانشگاه برای مشارکت در برنامه‌های دانشگاه تأکید کردند.

 

image
image
image
کد خبر: 622 برچسب‌ها : دکتر میرزایی حیدری - کانون های دانشجویی - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری