پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد ایلام ::

مأموریت بسیج در شرایط فعلی مقابله با حوزه نفوذ دشمن در جنگ نرم است

تاریخ انتشار: 1396/8/29
معاون دانشجویی و فرهنگی واحد ایلام گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی موازنه قدرت به هم خورد و انقلاب اسلامی با تمرکز بر ارزش‌ها و معنویت جهانی مادی غرب را به چالش کشاند.
image

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد ایلام گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی موازنه قدرت  به هم خورد و انقلاب اسلامی با تمرکز بر ارزش‌ها و معنویت جهانی مادی غرب را به چالش کشاند.

نصرت اله حیدری در گردهمایی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادری شهر ایلام  تصریح کرد: اوج تبلور قدرت نرم جمهوری اسلامی را در 8 سال دفاع مقدس دیدیم ، جهان استکبار با تمام امکانات مادی وسخت افزاری از رژیم بعثی صدام حمایت کرد، اما ایران با تکیه‌بر قدرت ایثار و شهادت‌طلبی موازنه جنگ را به نفع خود تغییر داد.

وی رسالت بسیج را بعد از جنگ تحمیلی حفظ و صیانت از سنگرهای اعتقادی نظام دانست و گفت:ما امروز با جنگ تمام‌عیار فرهنگی دشمن مواجه هستیم لذا بسیج باید با معرفت افزایی، خود را کارآمد کرده و به مقابله با این هجمه ناجوانمردانه بپردازد.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد ایلام مأموریت بسیج اداری را کمک به ارتقای سلامت اداری دانست و اظهار داشت: باید با کمک به سالم‌سازی فضای اداری ،شفاف‌سازی قوانین و خدمت صادقانه به کارآمدی نظام اسلامی در این بخش همت گماریم .

حیدری در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد که مجموعه بسیج باقدرت بیشتر در عرصه خدمت تلاش نماید.

وی آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام را برای همکاری‌های فکری در این زمینه اعلام نمود.

در این نشست  سرهنگ بهزاد حسن زاده رئیس حوزه مقاومت شهید سلیمی شهر ایلام و سرهنگ  رحیم پور رئیس بسیج کارمندان سپاه امیرالمومنین استان ایلام نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در جمع فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ادارات ایلام پرداختند.

این نشست به دعوت فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برگزار شد.

 

 

 

 

 

image
image
image
کد خبر: 563 برچسب‌ها : بسیج اداری - دانشگاه آزاد اسلامی - نصرت اله حیدری

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری