پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار سازمان مرکزی

پرداخت هدیه دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز مرد

تاریخ انتشار: 1396/1/19
معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه‌ای از پرداخت هدیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی(ع) و روز مرد به آقایان کارمند و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
image

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه‌ای از پرداخت هدیه به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی(ع) و روز مرد به آقایان کارمند و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مرتضی احسانی با تبریک میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) و بزرگداشت مقام والای پدر، گفت: «بر‌ اساس این بخشنامه و به استناد مصوبه دویست و دومین جلسه هیات رئیسه دانشگاه و برای قدردانی از خدمات صادقه کارکنان دانشگاه مقرر شد هدیه 150 هزار تومانی به آقایان کارمند و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت شود.»

بر‌ اساس این بخشنامه همه واحدها و مراکز آموزشی، سازمان سما و سازمان مرکزی در صورت تامین اعتبار و موافقت شورای دانشگاه استان مجازند هدیه به مبلغ 150 هزار تومان را به اعضای هیات علمی تمام وقت اعم از رسمی، قرار دادی، پیمانی و غیر هیات علمی تمام وقت اعم از رسمی، قرار دادی ( کار معین و خرید خدمت) و ساعتی دارای مجوز از شورای اداری و مالی دانشگاه پرداخت کنند.

اما کارکنانی که با هر عنوان رابطه استخدامی آنان با دانشگاه در سال جاری قطع شده است و اشتغال به کار ندارند مشمول این بخشنامه نمی‌شوند. همچنین کارکنانی که از واحدی به واحد دیگر منتقل شده‌اند یا مامور هستند فقط از واحدی که حقوق دریافت می‌کنند این هزینه را دریافت خواهند کرد.

کارکنانی که در زمان صدور این بخشنامه از مرخصی بدون حقوق استفاده می‌کنند و مدرسان حق‌التدریس مشمول دریافت هدیه نمی‌شوند.

دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) و بزرگداشت مقام مادر و زن نیز به همه بانوان کارمند و اعضای هیات علمی دانشگاه این دانشگاه مبلغ 150هزار تومان به عنوان هدیه روز زن پرداخت کرد.

کد خبر: 420 برچسب‌ها : دانشگاه آزاد اسلامی - معاون اداری مالی - هدیه

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری