پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

عباسی در جلسه شورای فرهنگی دانشجویی استان تاکید کر:

کاهش هزینه های جاری و هدایت بودجه به سمت سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان فرهنگی

تاریخ انتشار: 1395/9/21
نشست شورای تخصصی دانشجویی فرهنگی با حضور روسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام با موضوع نمایشگاه فرهنگی استان و با شرکت واحد ها و مراکز در نمایشگاه فرهنگی تهران برگزار گردید.
image

نشست شورای تخصصی دانشجویی فرهنگی با حضور روسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام با موضوع نمایشگاه فرهنگی استان و با شرکت واحد ها و مراکز در نمایشگاه فرهنگی تهران برگزار گردید.

در این نشست دبیر هیات امنا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام ضمن اشاره به برگزاری اجلاس 71 شورای مرکزی دانشگاه با شعار دانش فرهنگ و اقتصاد با محوریت فرهنگ برنامه ریزی واحدها و مراکز استان برای حضور در نمایشگاه تاکید کرد.

دکتر شهریار عباسی رویکرد فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی را کاهش هزینه های جاری و تمرکز اصلی  بودجه به سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان فرهنگی و هنری اجتماعی و بازارهای فن و هنر متمرکز دانست.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان  ایلام ضمن اشاره به تقویت نهاد های دانشجویی استادی و کارمندی در حوزه فرهنگی و اجتماعی بر جلب حمایت خیرین در این حوزه تاکید نمود.

رییس شورای دانشجوی فرهنگی استان ایلام نیز ضمن اشاره به اهمیت نمایشگاه دستاوردهای دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برتلاش فراگیر همه روسای واحد ها و معاونین برای ارائه محصولات، تولیدات و خدمات دانشجویی و فرهنگی با محوریت دانشجویان از استان ایلام در این نمایشگاه تاکید کرد .

نصرت اله حیدری ظرفیت های گردشگری مذهبی، گردشگری تاریخی  ، هنر های سنتی و صنایع دستی و...  را از ظرفیت های موثر استان ایلام در حوزه فرهنگی دانست و اظهار امیدواری کرد در نمایشگاه تهران با مشارکت دانشجویان و اساتید و کارمندان استان ایلام  این ظرفیت ها نمایان شود.

معاون دانشجوی فرهنگی واحد ایلام بر حمایت از تاسیس شرکت های دانش بنیان با محوریت دانشجویان تاکید و خواستار مشارکت روسای واحد ها و مراکز از طرح های  دانش بنیان فرهنگی شد.

در ادامه برای حضور فعال تر در نمایشگاه روسای واحد ها و مراکز هر کدام به انعکاس دیدگاه های خود پرداختند

image
image
کد خبر: 374 برچسب‌ها : شهریار عباسی - شورای دانشجویی فرهنگی - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری