پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران کشوردر وا:

برای مقابله با جنگ نرم دشمن نیازمند جهاد اکبر هستیم

تاریخ انتشار: 1395/9/16
مدیرکل آموزش سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: در دوران دفاع مقدس با جهاد سخت 8 سال جنگ تحمیلی را اداره کردیم.
image

مدیرکل آموزش سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: در دوران دفاع مقدس با جهاد سخت 8 سال جنگ تحمیلی را اداره کردیم.

دکتر محمد علی فقیهی در همایش دانشجویان شاهد و ایثارگر استان ایلام در محل واحد ایلام تصریح کرد: امروز جهادی به مراتب مهمتر از دوران دفاع مقدس تحت عنوان جهاد اکبر و آن هم در جنگی مهمتر از جنگ تحمیلی در پیش رو داریم که همان جنگ نرم است و تلاش بیشتر در فضای فرهنگی کشور را می طبد.

وی بیان کرد : آنچه باعث شد که 6 قدرت بزرگ دنیا پای میز مزاکرات با ایران بنشینند بحث قدرت علمی ایران اسلامی بود.

وی گفت: زمیه ساز قدرت علمی کشور در حال حاضر، جهاد علمی کشور بود که بعد از جنگ تحمیلی آغاز و تا امروز ادامه دارد.

فقیهی بیان کرد : باید قدر جهاد در فضای جنگ نرم و تلاش‌های صورت گرفته را بدانیم چرا که امروز دانشمندان هسته‌ای بسیاری داریم و 5 شهید در حوزه هسته‌ای نیز تقدیم انقلاب کردیم تا به  دانش هسته‌ای که یک دانش به اصطلاح تکنولوژی برتر است دست پیدا کنیم  و امروز با  تلاش جوانان کشور، و علی الخصوص شهدای هسته‌ای که از میان امثال شما دانشجویان برخواستند قدرت علمی ایران در بحث هسته ای به رسمیت شناخته شد و برخلاف میل استکبار وارد کلوپ دانش در حوزه هسته‌ای شده‌ایم.

در این مراسم همچنین مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت:  با اجرایی شدن برنامه های در دست اجرای حوزه فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران رضایت مندی دانشجویان دوچندان می شود.

سلمان رستمیان بیان کرد: ایران اسلامی مدیون شهدا است و باید با تکریم و احترام راه آنها ادامه یافته و همگی در خدمت خانواده بزرگ شهدا و ایثارگران باشیم.

وی ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: همکاری مستمر دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام باعث ارتقای سطح علمی دانشجویان عضو این خانواده و تسریع در حل مشکلات آنان شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام تصریح کرد : فرزندان شهدا و ایثارگران سرمایه های بزرگ انسانی و اجتماعی جامعه هستند و از اینکه خدمتگزار این عزیزان هستیم به خود می بالیم و امروز در شرایط فعلی جامعه ما  نیازمند حضور بیشتر فرزندان شهدا و ایثارگران در عرصه های مختلف است.

 

 

 

 

image
image
کد خبر: 368 برچسب‌ها : بنیاد شهید - دکتر فقیهی - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری