پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

افتخاری دیگر برای واحد ایلام :

تیم امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به مسابقات ملی مناظره راه یافت

تاریخ انتشار: 1395/8/4
تیم امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در مسابقات مناظره منطقه ای که با حضور تیم های دانشگاهی استان های اصفهان، مرکزی، فارس، همدان، لرستان، خوزستان و ایلام در محل دانشگاه دولتی ایلام و به همت جهاد دانشگاهی ایلام برگزار شد با کسب مقام سوم به مسابقات کشوری مناظره راه یافت.
image

تیم امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در مسابقات مناظره منطقه ای که با حضور تیم های دانشگاهی استان های اصفهان،  مرکزی، فارس، همدان، لرستان، خوزستان و ایلام در محل دانشگاه دولتی ایلام و به همت جهاد دانشگاهی برگزار شد با کسب مقام سوم به مسابقات کشوری مناظره راه یافت.

در این دوره از مسابقات تیم های "دوستداران گفتگو از اصفهان"، "فارابی استان مرکزی" ، تیم "امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام" و "یاران استان فارس" به ترتیب اول تا چهارم شدند و به مسابقات مناظر "ملی" راه یافتند.

این مسابقات در سه سطح شامل استانی، ملی و منطقه ای در حال برگزاری است که تیم امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در مرحله استانی توانست در بین 15 تیم دانشگاهی شامل دانشگاه دولتی ایلام ، پیام نور ایلام و... به مقام نخست دست یافت و به مرحله منطقه راه یافت.

مسابقات مرحله منطقه ای نیز در قالب 4 گروه در سطح کشور در حال برگزاری است که تیم های اول تا چهارم هر گروه به مرحله ملی راه می یابند.

معاون دانشجویی فرهنگی واحد ایلام و سرپرست تیم مناظر امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: در راستای توانمندی سازی شرکت کنندگان در مناظره ساعت ها جلسات بحث و تبادل نظر با حضور اساتید برجسته واحد ایلام  در حوزه های مختلف برگزار شده است که ماحصل آن توانمندی کم نظیر تیم مناظره دانشجویی واحد ایلام و کسب مقام اول استان و کسب مقام سوم منطقه ای و راه یابی به مرحله ملی مناظره ملی  است.

نصرت اله حیدری بیان کرد: امکانات و زمینه لازم برای شکوفایی استعدادهای دانشجویان در واحد ایلام فراهم شده است و دانشجویان واحد ایلام  در عرصه های گوناگون سرآمد هستند.

عضو برجسته تیم مناظره دانشجویی امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام نیز گفت: سطح مناظره استانی و منطقه ای بسیار مطلوب و حرفه ای برگزار شد که  تیم امید دانشگاه آزاد اسلامی با همدلی و همراهی و کمک مسئولان واحد ایلام توانست با غلبه بر تیم های بزرگی همچون فارس، همدان، مرکزی و... به مرحله ملی این دوره از مسابقات راه یافته و این توانمندی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را به اثبات می رساند.

حسن نجفی تصریح کرد: برگزاری این مناظرات می تواند در شکوفایی استعدادهای دانشجویان و روند توسعه علمی در دانشگاهها موثر باشد و با نهادینه شدن تفکر گفتمان و عقلانیت روند علمی دانشگاه و تضارب آرا که مورد تاکید مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید است بیشتر نمایان می شود.

وی گفت: تفکری و تدبیر  ریاست واحد ایلام همراه و موافق حضور فعال دانشجویان در عرصه های مختلف دانشگاه است و پشتیبانی و حمایت ایشان قطعا در خلق این موفقیت موثر بوده است .

وی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دانشگاه های برجسته کشور و جهان است و به عنوان دانشجوی این دانشگاه افتخار می کنم که عضو خانواده بزرگ  دانشگاه آزاد اسلامی  با این سطح علمی و شور و نشاطی می باشم .

حسن نجفی ، علیرضا دوستی ، شعیب کاکایی و رضا فرجی اعضای تیم امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام هستند.

 

 

 

 

 

image
image
کد خبر: 336 برچسب‌ها : جهاد دانشگاهی - مناظره دانشجویی - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری