پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

برگزاری یازدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام

تاریخ انتشار: 1395/7/17
یازدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر بهمن یزدی صمدی و حضور اکثر اعضای هیات امنا در محل واحد ایلام برگزار شد.
image

یازدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر بهمن یزدی صمدی و حضور اکثر اعضای هیات امنا در محل واحد ایلام برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر یزدی صمدی نماینده تام الاختیار ریاست عالیه دانشگاه در هیات امنای استان ایلام ضمن تسلیت ایام محرم بر باشکوهی هرچه بیشتر این مراسمات در واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام تاکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و دبیرهیات امنای استان ایلام نیز ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم گفت: با توجه به حضور میلیونی زوار حسینی در ایام اربعین در استان ایلام این استان به عنوان گذرگاه اربعین کشور شناخته شده است و در این راستا با تلاش دکتر طه هاشمی ستاد ملی اربعین دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت واحد ایلام جهت خدمات دهی به اعضای هیات علمی ، کارکنان و کل خانواده دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین و در مرحله بعدی به عموم مردم تشکیل شده است .

شهریار عباسی به سفر دو روزه دکتر یزدی صمدی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به استان ایلام اشاره کرد و گفت: علاوه بر شرکت در یازدهمین جلسه هیات امنای استان ایلام، افتتاح دانشکده علوم انسانی واحد ایلام ، افتتاح نمایشگاه دستاوردهای واحد ایلام تحت عنوان " آفتاب مهر" و همچنین برگزاری  نشست علمی تحت عنوان " خلقت تکاملی انسان به روایت ژنتیک و قرآن" ازدیگر برنامه های سفر دکتر یزدی صمدی به استان ایلام بوده است .

در ادامه پیشنهادات مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام جهت رای گیری توسط هیات امنای استان ایلام  مطرح و پس از بحث و تبادل نظر به تصویب اعضای هیات امنا رسید.

دبیر هیات امنای استان ایلام در خصوص مهمترین مصوبات هیات امنای یازدهم استان ایلام گفت: با توجه به نزدیک بودن اربعین حسینی و برنامه ریزی جهت خدمت به زوار حسینی (ع) و همچنین تنوع بخشی به درآمدهای دانشگاه بحث واگذاری زمین شهر مرزی مهران به بخش خصوصی در قالب مزایده جهت پارکینگ در ایام اربعین امسال، همچنین با توجه به امکانات و موقعیت خوب سلف سرویس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دره شهر استفاده از این سلف سرویس به عنوان تالارپذیرایی، عقد تفاهم نامه همکاری با بانک قرض الحسنه مهر ایران برای اعطای تسهیلات به دانشجویان و ... از مهمترین مصوبات یازدهمین جلسه هیات امنای استان ایلام بود.

image
image
کد خبر: 325 برچسب‌ها : هبات امنا - واحد ایلام - یزدی صمدی

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری