پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

با حضور دکتر یزدی صمدی :

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای واحد ایلام تحت عنوان آقتاب مهر

تاریخ انتشار: 1395/7/13
نمایشگاه دستاوردهای علمی، فرهنگی، پژوهشی و... دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در قالب طرح " آفتاب مهر" با حضور دکتر یزدی صمدی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی ، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و با محوریت دانشجویان افتتاح شد.
image

نمایشگاه دستاوردهای علمی، فرهنگی، پژوهشی و... دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید  در قالب طرح " آفتاب مهر" با حضور دکتر یزدی صمدی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی ،  مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و با محوریت دانشجویان افتتاح شد.

در این نمایشگاه در قالب 15 غرفه شامل نشریات دانشجویی، باشگاه پژوهشگران ، هلال احمر، نهاد رهبری در دانشگاه ، روابط عموی ، بسیج انشجویی ، مرکز رشد واحد های فن آور، هیات های مذهبی ، کانون های دانشجویی و ... دستاوردهای علمی ، پژوهشی ، فرهنگی و دانشجویی این واحد دانشگاهی به نمایش گذاشته می شود.

همزمانی این نمایشگاه با ایام محرم جلوه ویژای  به نمایشگاه داده است بطوریکه از مسئولان دانشگاه گرفته تا دانشجویان همگی  به عشق امام حسین در غرفه بسیحج دانشجویی که با شربت و چایی از میهمانان پذیرایی می کند حضور یافته و پخش نوحه  نیز  حسینی کردن فضای نمایشگاه را دوچندان کرده است.

ورودی نمایشگاه نیز مزین به سردیس شهید رضایی نژاد از شهدای هسته ای کشورمان است و امروز دانشجویانی که  طراحی و آماده کردن نمایشگاه  را بر عهده داشتند   هر از گاهی در کنار این سردیس توقفی کرده و با تامل  و تفکر خدمتات این دانشمند هسته ای را مرور کرده و  همگی تاکید داشتند بر ادامه را این شهید بزرگوار در سنگر علمی کشور.

از نکات جالب این نمایشگاه حضور همه تشکل ها باتفکرات  مختلف و احترام  به سلایق گوناگون و دیدگاه همدیگر بود و  در بحث آماده سازی غرفه های مشاهده می شد همه تشکل ها در کنار هم به همدیگر کمک می کردند.

معاون دانشجویی فرهنگی واحد ایلام نیز در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت:  ایجاد فضای پرنشاط برای دانشجویان در قالب تشکل ها ، کانون ها و هیات های مذهبی از مهمترین برنامه های واحد ایلام است.

نصرت الله حیدری تصریح کرد: مسئولاندانشگاه آزاد اسلامی فضایی آرام و بانشاط برای فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی دانشجویان فراهم کرده اند و انصافا دانشجویان نیز در ایجاد نشاط و پویایی بیشتر در دانشگاه نقش آفرین هستند

image
image
image
image
image
image
کد خبر: 323 برچسب‌ها : نمایشگاه - واحد ایلام - یزدی صمدی

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری