پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار سازمان مرکزی

بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس

تاریخ انتشار: 1395/4/9
دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر کرد.
image
 دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی در متن این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

 «لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُواْ الْيَهُودَ»

«مسؤولین محترم کشور ایران و مردم ما و ملت‌های اسلامی از مبارزه با (اسراییل) این شجرۀ خبیثه و ریشه‌کن کردن آن دست نخواهند کشید و به یاری خداوند تعالی، از قطرات پراکنده پیروان اسلامی و توان معنوی امت محمد صلیالله علیه وآله و امکانات کشورهای اسلامی باید استفاده کرد و با تشکیل هسته‌های مقاومت حزب‌الله در سراسر جهان، اسرائیل را از گذشته جنایت‌بار خود پشیمان و سرزمین‌های غصبشده مسلمانان را از چنگال آنان خارج کرد»

امام خمینی (ره) 6/5/1366

ملت ما امسال در حالی روز جهانی قدس را گرامی می‌دارد که زنان، کودکان و پیران در غزه از زمین، هوا و دریا مورد حملات وحشیانه رژیم جنایتکار صهیونیستی هستند و هر روز بر تعداد شهدای این فاجعه انسانی افزوده میشود.

امسال ما در حالی روز جهانی قدس را برگزار می‌کنیم که ملت فلسطین چون کوه در برابر تجاوزات صهیونیست‌ها ایستاده و با پاسخ قهرمانانه خود دیگربار انتفاضه رمضان را سامان داده‌ است.

حماسه مقاومت و پایداری ملت فلسطین در نبردی کاملاً متفاوت از نبردهای پیشین، همانند جنگ 33روزه، جنگ 22روزه و... بار دیگر رژیم صهیونیستی را به اوج استیصال و درماندگی رسانده‌ است.

اگرچه امروز همانند همیشه آمریکا و انگلیس بی‌شرمانه از جنایات رژیم صهیونیستی دفاع می‌کنند اما در چهارگوشه جهان صدای اعتراض آزادیخواهان عالم به آسمان برخاسته و هوشیارانه درمقابل این وحشیگری واکنش نشان داده و ملت مظلوم فلسطین را همراهی میکنند. اما در این میان سکوت شرم‌آور کشورهای اسلامی درمقابل جنایت‌های روزافزون رژیم جنایتکار صهیونیستی که علیرغم دیدن صحنه‌های تأثربار فاجعه انسانی که در غزه روی می‌دهد، به سکوت خود ادامه می‌دهند، جای شگفتی دارد.

همچنین لازم است تمامی دانشگاه‌های جهان به ویژه دانشگاه‌های کشورهای اسلامی در پاسخ به این جنایت‌ها و در حمایت از مردم مظلوم و بی‌پناه غزه اقدامات مشترکی را انجام دهند.

روز قدس، روز رهایی قبله اول مسلمین جهان در پیش است و مسلماً صدای ملت‌های مظلوم جهان علیه جنایات اسرائیل غاصب در این روز به اوج خود خواهد رسید. چرا که صهیونیستهای غاصب باید بدانند ملت هاي مسلمان و بهویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق پایمالشده ملت فلسطین حمایت کرده و اسرائیل غاصب را محکوم می‌کنند.

همراه با تمام آزادیخواهان جهان، خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی نیز همچون تمامی سالهای گذشته جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امامخمینی (ره) و مقام معظم رهبری، روز جمعه همراه و همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی و تمامی مسلمانان و ظلمستیزان جهان در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت کرده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌نماید در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی و متحدانش بیندازند. باشد که این همراهی موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی در این روزهای سخت و خونین باشد.

 

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی                                                                                     

دانشگاه آزاد اسلامی

کد خبر: 261 برچسب‌ها : دانشگاه آزاد اسلامی - روابط عمومی - روز قدس

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری