پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه خبر ویژه

بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به مناسبت یوم الله 22 بهمن

تاریخ انتشار: 1394/11/22
جامعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام اعم از هیات رئیسه ، اساتید ، کارکنان و دانشجویان به عنوان قطره ای از اقیانوس بی کران امت اسلامی ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمانهای شهدای والامقام ، امام راحل و مقام معظم رهبری همگان را به شرکت گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت می نماید.
image

«ان الله لا یغیر مابقوم حتی یغیروا ما بانفسهم » انقلاب اسلامی انفجار نور در جهان  سراسر ظلمانی مستکبران بود ، انقلابی که نشات گرفته از نهضت و قیام اباعبدالله الحسین (ع) و سرآغاز فصلی جدید در تاریخ معاصر جهان می باشد. انقلابی که بدون وابستگی به شرق و غرب شکل گرفت  و  امروز ماوایی برای تمام ملت های آزاده جهان است. این انقلاب  حاصل ثمره خون  پاک هزاران شهید  است  و  در راه تحقق آن  همه مجاهدان راه اسلام ناب محمدی (ص) سهیم  و در مسیر مبارزه و استقرار جمهوری اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) نقش آفرین بودند.

در آستانه سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام عرصه های بین المللی و داخلی نمایان شده است  ، دستاورد های هسته ای جمهوری اسلامی ایران  و دفاع از حقانیت برنامه های صلح آمیز هسته ای ظرفیت عظیمی برای توسعه  کشور فراهم کرده است و امروز این انقلاب بالنده تر از گذشته به راه خود ادامه می دهد. حال ماییم و انقلابی که یادگار امام راحل و ماییم و رهبری فرزانه که به صلابت و درایت شان می بالیم.  و مقام معظم رهبری چه زیبا فرمودند که « راه او راه ما، هدف او هدف ما، و رهنمود او مشعل فروزنده‏ى ماست.»

22 بهمن روز نمایش وحدت  مردم و مسئولان است و  امیدواریم در آستانه انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در راستای ارتقاء امنیت ملی کشور همه  احاد ملت فارغ از نگرش های سیاسی در این حماسه شرکت نمایند.

جامعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام اعم از هیات رئیسه ، اساتید ، کارکنان و دانشجویان به عنوان قطره ای از اقیانوس بی کران امت اسلامی ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمانهای شهدای والامقام ، امام راحل  و مقام معظم رهبری همگان را به شرکت گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت می نماید.

کد خبر: 158 برچسب‌ها :

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری