پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

حذف کنکور بستر مناسبی برای ادامه تحصیل جوانان

تاریخ انتشار: 1394/11/7
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: حذف کنکور بستر مناسبی برای ادامه تحصیل جوانان است.
image

شهریار عباسی گفت: حذف کنکور در مقاطع کارشناسی و کاردانی می تواند بستر مناسبی برای پیشرفت علمی جوانان مشتاق به ادامه تحصیل در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی فراهم کند.

وی با بیان اینکه پذیرش دانشجو بدون کنکور در کلیه واحدهای دانشگاه آزاداسلامی در راستای اهداف و آرمانهای روبه رشد دانشگاه است، افزود: این واحد دانشگاهی یکی از مجهزترین واحدهای آموزش عالی در استان ایلام بوده و در حال حاضر عرصه‌های جدیدی از پیشرفت را در راستای اهداف سند توسعه آموزش عالی در حوزه تحصیلات تکمیلی و دکتری تجربه می‌کند.
عباسی با اشاره به امکانات بسیار خوب و مناسب رفاهی، پژوهشی، آزمایشگاهی و ورزشی که در این واحد دانشگاهی وجود دارد، گفت: واحد ایلام با برخورداری از آزمایشگاه ها، کارگاه و سایت های رایانه ای مجهز، کتابخانه های مرکزی، برخورداری از خوابگاه های دانشجویی، استفاده از فضاهای ورزشی متنوع، بهره مندی از اساتید مجرب و برخورداری از فضاهای آموزشی در خدمت دانشجویان می باشد.

در ادامه این مراسم معاون آموزشی واحدایلام بیان کرد: به منظور توسعه آموزش عالی و تربیت نیروی کارآمد، دانشگاه آزاداسلامی واحدایلام در بهمن ماه 94 در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در بیش از 60 رشته تحصیلی  بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

وی گفت: اکثر رشته های دایر در این واحد دانشگاهی کاربردی و در راستای توسعه استان می باشند.
معاون آموزشی واحد ایلام درادامه به شرایط تحصیل داوطلبین در مقطع مختلف اشاره کرد و گفت: علاقمندان می توانند در مقطع کارشناسی پیوسته با ارائه مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم نظام قدیم و همچنین کارشناسی ناپیوسته با ارائه مدرک کاردانی ثبت نام کنند.
منصور احمدی همچنین ابراز کرد: علاقمندان و مشتاقان به ادامه تحصیل می توانند از روز شنبه مورخ 26/10/94  با مراجعه به سایت دانشگاه آزاداسلامی به نشانی www.azmoon.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و رسید اینترنتی را به این واحد دانشگاهی تحویل دهند.   
وی در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبیان در مورخ 5/11/94 جهت ثبت نام حضوری به واحد ایلام مراجعه نمایند و علاقه مندان می توانند در ساعات اداری در خصوص نحوه پذیرش بدون آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحدایلام مراجعه نمایند ویا با شماره تلفن های 2223056-2228074-2222925 0841 تماس بگیرند

معاون اداری و مالی واحد ایلام نیز به خبرنگار روابط عمومی گفت: این واحد دانشگاهی به منظور فراهم نمودن شرایط جهت ادامه تحصیل علاقمندان به فراگیری علم و دانش در رشته های مختلف اقدام به جذب به صورت بدون کنکور می نماید.

مجتبی مرادپور در ادامه تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با امکانات آموزشی و رفاهی و برخورداری از اساتید مجرب در خدمت مشتاقان ادامه تحصیل می باشد.

کد خبر: 141 برچسب‌ها :

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری