پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

درآمد یک میلیارد ریالی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام از محل فروش محصولات کشاورزی

تاریخ انتشار: 1400/2/4
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: امسال در راستای درآمدهای غیر شهریه ای و به واسطه کاشت زمین بلااستفاده کشاورزی این دانشگاه بیش از یک میلیارد ریال درآمد زایی می گردد.
image

درآمد یک میلیارد ریالی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام از محل فروش محصولات کشاورزی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: امسال در راستای درآمدهای غیر شهریه ای و به واسطه کاشت زمین بلااستفاده  کشاورزی این دانشگاه بیش از یک میلیارد ریال درآمد زایی می گردد.

دکتر محمد میرزایی حیدری در آِیین برداشت دانه های روغنی کلزاد در شهرمهران اضافه کرد : با پیگیری های صورت گرفت و مساعدت استاندار ایلام به زودی 100 هکتار زمین در شهرستان های مهران و دهلران به دانشگاه آزاد اسلامی واگذار می شود که در صورت تحقق این امر درآمدهای غیر شهریه ای این دانشگاه به بیش از پجندین ملیارد تومان خواهد رسید.

وی بیان کرد: علاوه بر درآمدزایی برای دانشگاه به واسطه انجام طرح های تحقیقاتی و همچنین به کارگیری نیروهای مازاد دانشگاه و فارغ تحصیلات رشته های کشاورزی، نقش دانشگاه آزاد اسلامی ایلام  در ایجاد اشتغال فارغ التحصیلان در استان پررنگ تر می شود.

وی بیان کرد: در روزهای آینده نیز کار برداشت گندم از زمین های بلا استفاده دانشگاه آزاد اسلامی در مهران و ایوان برای اولین بارآغاز می شود.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین محورهای توسعه استان ایلام بحث کشاورزی و آب و خاک است و قطعا ظرفیت عظیم دانشگاه آزاد اسلامی با داشتن دهها عضو هیات علمی تمام وقت و انجام طرح های پژوهشی و تحقیقاتی کاربردی در اختیار توسعه استان قرار خواهد گرفت.

image
image
image
image
کد خبر: 1361 برچسب‌ها : ایلام - دانشگاه آزاد اسلامی - کشاورزی

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری