پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

واگذاری دو قطعه زمین ۵۰ هکتاری به دانشگاه آزاد اسلامی ایلام برای انجام پروژه های تحقیقاتی و کاربردی در مهران و دهلران

تاریخ انتشار: 1400/1/31
استاندار ایلام از واگذاری دو قطعه زمین ۵۰ هکتاری به دانشگاه آزاد اسلامی ایلام برای انجام پروژه های تحقیقاتی و کاربردی در مهران و دهلران خبر داد.
image

‍ استاندار ایلام خبر داد:

واگذاری دو قطعه زمین ۵۰ هکتاری به دانشگاه آزاد اسلامی ایلام  برای انجام پروژه های تحقیقاتی و کاربردی در مهران و دهلران

 

استاندار ایلام از واگذاری دو قطعه زمین ۵۰ هکتاری به دانشگاه آزاد اسلامی ایلام برای انجام پروژه های تحقیقاتی و کاربردی در مهران و دهلران خبر داد.

محمد نوذری در نشست بررسی واگذاری زمین برای تحقیقات کاربردی اظهار داشت: این مهم با هدف پیشبرد اهداف پژوهشی وتحقیقاتی کاربردی مراکز دانشگاهی،  پر کردن خلا علم و کار عملیاتی و نیز ساماندهی وضعیت فارغ التحصیلان بیکار رشته های کشاورزی انجام می گیرد.

وی با ابراز امیدواری مبنی بر اینکه باید تلاش کرد تا خلا بین دانشگاه و بازار کار را با رابطه منطقی بین تئوری و کار عملیاتی ایجاد کرد، گفت: دانشگاه آزاد باید تلاش کند تا با ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان و توسعه زیرساخت های کشاورزی نوین زمینه درآمدزایی، توسعه منطقه و توسعه صادرات محصولات تولیدی در استان فراهم آید.

استاندار ایلام در پایان با تاکید بر فراهم نمودن زیرساخت های لازم از جمله آب و ... ابراز داشت: راندمان اجرای طرح های گلخانه ای بالاست و در کنار تجارب علمی  و توان مضاعف دانش اموختگان  می تواند چشم اندازی به تحقق شعار سال گردد.

 در این جلسه که معاون اقتصادی استاندار ایلام، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیرکل منابع طبیعی استان و مدیرکل امور اراضی استان نیز حضور داشتند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام ضمن تقدیر از  همکاری مدیریت ارشد استان گفت: پتانسیل عظیم سخت افزاری و نرم افزاری دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در خدمت توسعه استان و حل مسئله در این استان است.

محمد میرزایی حیدری تاکید کرد: با نگاه توسعه گرایانیه استاندار ایلام و پای کار بودن مراکز آموزش عالی استان توسعه ایلام شتاب می گیرد.

image
image
image
کد خبر: 1359 برچسب‌ها : استاندار ایلام - زمین - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری