پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

کمک به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کمک به توسعه استان است

تاریخ انتشار: 1400/1/28
استاندار ایلام گفت: کمک به دانشگا ها و مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی ایلام کمک به توسعه استان است.
image

استاندار ایلام گفت: کمک به دانشگا ها و مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی ایلام کمک به توسعه استان است.

دکتر محمد نوزری در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام اضافه کرد: نقش دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها راهبردی و بی بدیل است.

وی اضافه کرد: تولید علم ، تحقیق و پژوهش و تربیت نیروی متعهد و متخصص مورد نیاز استان یکی از مهمترین راه های عملی کردن شعار سال 1400 در این استان است.

وی تصریح کرد: از طرح های پژوهشی و دانش بناین حمایت می شود و در این راستا از طرح های دانشگاه آزاد اسلامی در راستای واگذاری زمین در شهرستان های مهران و دهلران برای کارهای تحقیقاتی و سرمایه گذاری حمایت می شود.

در این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: تمام ظرفیت و پتانسیل دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری در راستی تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها به کار گرفته می شود.

دکتر محمد میرزایی حیدری اضافه کرد: در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی ایلام کمک کار و بازوی توانمند علمی، فرهنگی و پژوهشی استان خواهد بود.

وی بیان کرد در حالی حاضر همکاری بسیار خوبی بین این دانشگاه و ادارات استان به ویژه در بخش تولید، انجام طرح های پژوهشی و آموزش های کوتاه مدت در جریان است و رفع موانع تولید یک اولویت اساسی در این دانشگاه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تصریح کرد: استان ایلام دارای پتانسیل های عظیمی در حوزه نفت و گاز، آب و خاک ، مرز بین الملل مهران و عتبات عالیات است و نقش دانشگاه های استان و به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی در انجام طرح های تحقیقاتی و پژوهشی و راه اندازی رشته های مرتبط با توسعه استان کم نظیر است.

وی بیان کرد: این دانشگاه به همراه سایر مراکز آموزش عالی استان با راه اندازی رشته های مرتبط با توسعه استان و تربیت نیروی متعهد و متخصص بازوی توانمند تولید و مانع زدایی در استان است.

image
کد خبر: 1357 برچسب‌ها : استاندار ایلام - دانشگاه آزاد اسلامی - واحد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری