پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام ::

دانشگاه‌ها نقش شهید سلیمانی در افزایش اقتدار و امنیت‌ را تبیین کنند

تاریخ انتشار: 1399/10/13
اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نفوذ بی‌مانند آن در منطقه مرهون خون شهدای بزرگی مانند شهید قاسم سلیمانی بوده که ایران اسلامی را به باثبات‌ترین و امن‌ترین کشور منطقه تبدیل کرده است.
image

دکتر محمد میرزایی‌حیدری به مناسبت سالروز شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی اظهار کرد: اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نفوذ بی‌مانند آن در منطقه مرهون خون شهدای بزرگی مانند شهید قاسم سلیمانی بوده که ایران اسلامی را به باثبات‌ترین و امن‌ترین کشور منطقه تبدیل کرده است.

وی اضافه کرد: منطق رسا و گیرای حاج‌قاسم هنوز به‌درستی برای نسل جوان شناخته شده نیست و باید جامعه دانشگاهی بیش از پیش به تبیین نقش وی در افزایش اقتدار، امنیت‌، آسایش مردم و ... به‌عنوان پیام‌آور صلح و ناجی ملت‌های منطقه و سدی محکم در برابر توطئه‌های استکبار، رژیم غاصب صهیونیستی و ارتجاع عرب بپردازند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: امروز شاهدیم که شهادت سردار سلیمانی نه‌تنها راه ‌و‌ روش وی را کُند نکرد؛ بلکه با بیداری مردم منطقه و تمام آزادیخواهان جهان راه‌ و‌ روش شهید سلیمانی ادامه دارد و انزجار و نفرت از تروریسم دولتی آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع عرب بیشتر شده است.

این استاد دانشگاه اضافه کرد: خروج بی‌نظیر مردم ایران اسلامی و منطقه در محکومیت ترور وی و تشییع آن شهید، علاوه بر ایجاد وحدت و انسجام بیشتر داخلی باعث انسجام و عزم راسخ محور‌ مقاومت تا بیرون راندن استکبار جهانی از منطقه شد.

میرزایی‌حیدری بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی امروز با کار جهادی و تمسک به راه و روش سردار سلیمانی از هیچ تلاشی برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی فروگذار نمی‌کند و با مدیریت مدبرانه مسئولان دانشگاه قطعاً راه و روش این شهید بزرگوار بیش از پیش تبیین می‌شود.

وی گفت: امروز ایران اسلامی برای عبور از شرایط سخت تحریم‌ها نیازمند کار جهادی و پای کار آوردن نیروهای انقلابی و وفادار به آرمان‌های بلند امام و منویات رهبری است که دانشگاه آزاد اسلامی با مدیریت مدبرانه مسئولان آن در این مسیر قرار گرفته و دانشگاهی انقلابی در تراز ایران اسلامی خواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام اظهار کرد: زنده نگاه داشتن راه‌ و‌ روش  شهید قاسم سلیمانی وظیفه همگانی به‌ویژه جامعه دانشگاهی است که در این رابطه در یک سال گذشته می‌توان به تولید محتوا با استفاده از دانش استادان و اعضای هیئت علمی، تبیین سلوک سردار سلیمانی در سخنرانی‌ها و نشست‌های دانشجویی و نامگذاری ساختمان آموزشی دانشگاه مزین به تمثال و نام مبارک این شهید بزرگوار را یادآور شد.

کد خبر: 1326 برچسب‌ها : 0 - دکتر میرزایی حیدری - شهید سلیمانی

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری