پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

تاکید نماینده ولی فقیه در استان بر نهادینه کردن :

تاکید نماینده ولی فقیه در استان بر نهادینه کردن فرهنگ، تفکر و منش انقلابی در حوزه و دانشگاه

تاریخ انتشار: 1399/10/3
تاکید نماینده ولی فقیه در استان بر نهادینه کردن فرهنگ، تفکر و منش انقلابی در حوزه و دانشگاه
image

‍ تاکید نماینده ولی فقیه در استان  بر نهادینه کردن فرهنگ، تفکر و منش انقلابی در حوزه و دانشگاه / وحدت حوزه و دانشگاه در عمل به اهداف و آرمان‌های والای نظام و انقلاب نمود می یابد

به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزار اسلامی   و جمعی از اساتید و هیات رئیسه واحد ایلام   با حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه  در استان و امام جمعه ایلام دیدار و گفتگو کردند

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین الله نور  کریمی تبار  ضمن تبریک و گرامیداشت سالروز وحدت حوزه و دانشگاه اظهار داشت: کنار هم بودن اساتید و نخبگان حوزه و دانشگاه در عرصه های مختلف علمی، دینی و حتی جهادی از  الزامات  جامعه اسلامی است.

وی افزود: این دو جامعه علمی باید در مسیر هم فکری و تبادل اندیشه گام بردارند تا هرکدام با حفظ جایگاه خود و توسل به ابزار تخصص و توانایشان در پیشبرد هدف مشترک که بالندگی جامعه اسلامی است تلاش کنند.

حجت الاسلام کریمی تبار در ادامه با اشاره به اینکه کشور اسلامی ایران در برهه زمانی حساس کنون  آماج توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان است اظهار داشت: دو نهاد حوزه و دانشگاه با وحدت خود باید بتوانند در مسیر ترویج و نهادینه کردن فرهنگ، تفکر بسیجی و منش انقلابی منسجم عمل کنند، چراکه منظور از وحدت حوزه و دانشگاه داشتن اتحاد در عمل به اهداف و آرمان‌های والای نظام و انقلاب اسلامی است
نماینده ولی فقیه در استان افزود: طلاب علوم دینی و دانشجویان دانشگاه‌ها باید با تمام توان خود از انقلاب و اسلام دفاع کنند.

وی  با بیان اینکه دشمن قسم خورده دنبال ضربه زدن به اسلام است تصریح کرد: نفوذ عوامل دشمن در حوزه علمیه و دانشگاه از تهدیدهای جدی پیش روست و تنها تفکر بسیجی می تواند عامل بازدارنده در برابر نفوذ باشد.

در این دیدار  رییس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام  گفت: امروز به برکت حضور مدیران انقلابی در راس دانشگاه آزاد اسلامی ما شاهدیم این دانشگاه ماوایی برای نیروهای انقلابی  و محلی برای تربیت استاد و دانشجو در تراز  انقلاب اسلامی است.
دکتر محمد میرزایی حیدری اضافه کرد:  حوزه و دانشگاه در کنار هم و با همدلی و هم فکری نقش مهمی در تربیت نیروی متعهد و متخصص مورد نیاز کشور دارند.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین مهاجر مهدوی راد مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام به تبیین نقش  دانشگاه و حوزه در پیشبرد اهداف انقلاب و بر  ضرورت همکاری بیشتر این دو نهاد ارزشمتد تاکید کرد

image
image
image
image
image
image
کد خبر: 1317 برچسب‌ها : اخلاق - نماینده ولی فقیه - وحدت حوزه و دانشگاه - ولی فقیه

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری