پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

افتتاح سه مرکز تحقیقاتی در دانشگاه آزاد اسلامی اس:

افتتاح سه مرکز تحقیقاتی در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام

تاریخ انتشار: 1399/9/26
افتتاح سه مرکز تحقیقاتی در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام
image

 افتتاح سه مرکز تحقیقاتی در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام

همزمان با هفته پژوهش و فناوری در جلسه ای بصورت مجازی با حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی،  دکترعبداله محمدی مدیرکل  پژوهشکده ها و مراکز تحقیقاتی  سه مرکز تحقیقاتی مطالعات علوم قرآن و حدیث با الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی، مرکز تحقیقاتی آب و محیط زیست و مرکز تحقیقاتی آینده پژوهی در علم و فناوری افتتاح گردید.

 در این نشست‌مجازی دکتر عبداله محمدی گزارشی از روند تاسیس و نظارت بر مراکز تحقیقاتی در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی ارائه نمودند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیزسپس آقای دکتر محمد میرزائی حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام  و مهندس محمدحسین صالحی رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام  نیز در خصوص اهم برنامه های این مراکز و ظرفیت ها، پتانسیل ها و توانمندیهای استان ایلام توضیحاتی را ارائه دادند.
در ادامه  دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی به بیان نقش و اهمیت مراکز تحقیقاتی در واحد ها و مراکز پرداخته و خواستار چرخه محصول محور در این مراکز تحقیقاتی گردید.
 گفتنی است دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام تاکنون فاقد مراکز تحقیقاتی بوده که با تلاش ها و پیگیری های دکتر میرزائی حیدری ریاست دانشگاه و  دکتر علی نوری معاون  پژوهش و فناوری و همکاری خوب اعضای  هیئت علمی در نیمه دوم سال جاری موفق به کسب مجوز سه مرکز تحقیقاتی و دو هسته پژوهشی ادبیات، روانشناسی و تربیت دینی کودکان و نوجوانان و هسته پژوهشی اربعین پژوهی و گردشگری مذهبی گردید.
 دکتر سجاد توکلی ریاست مرکز تحقیقاتی آب و محیط زیست،  دکتر علی قمری ریاست مرکز تحقیقاتی آینده پژوهی در علم و فناوری و سرکار خانم دکتر اختر سلطانی ریاست مرکز تحقیقاتی مطالعات علوم قرآن و حدیث با رویکرد الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی را برعهده دارند.
 

کد خبر: 1310 برچسب‌ها : 0 - افتتاح - تحقیقاتی - مرکز

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری