پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

کارشناسی ارشد :

ثبت‌نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی

تاریخ انتشار: 1399/9/24
ثبت‌نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از 25 آذرماه آغاز و تا روز یکشنبه 30 آذرماه ادامه خواهد داشت.
image
ثبت‌نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از 25 آذرماه آغاز و تا روز یکشنبه 30 آذرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، پیرو مصوبه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا درخصوص پذیرش براساس سوابق تحصیلی جهت مقطع کارشناسی ارشد نیمسال دوم 1400-1399 و مصوبات جلسات 15 و 16 شورای سنجش و پذیرش دانشجو، به اطلاع می رساند که این مرحله از پذیرش دانشجو به صورت متمرکز توسط سازمان سنجش آموزش کشور جهت کلیه زیرنظام ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی صورت خواهد گرفت.

پذیرش دانشجو با این شیوه صرفاً جهت نیمسال دوم سال تحصیلی است و تنها رشته محل هایی در این قالب پذیرش خواهند داشت که براساس ظرفیت پذیرش مندرج در دفترچه راهنمای سال 99 تکمیل نشده و فاقد داوطلب مردود می باشد.

ثبت نام این دوره از روز سه شنبه 25 آذرماه آغاز و تا روز یکشنبه 30 آذرماه ادامه خواهد داشت و متقاضیان می توانند جهت ثبت نام در تاریخ فوق به سامانه www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

همچنین دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته همزمان با آغاز ثبت نام توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

داوطلبان درخصوص هرگونه سوال یا ابهام در زمینه ثبت نام الکترونیکی در دوره پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد، به سامانه پاسخگویی مجازی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

image
کد خبر: 1308 برچسب‌ها : 0 - ارشد - بدون کنکور - ثبت نام - دانشگاه آزاد - نیمه دوم

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری