پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

دفترنهاد مقام معظم رهبری:

«ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء»

تاریخ انتشار: 1399/9/9
بسم الله الرحمن الرحیم «ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء» بار دیگر دستان پلید و ضد انسانی صهیونیزم با حمایت استکبار جهانی از آستین بیرون آمد و مردی از تبار شهیدان احمدی روشن ها و شهریاریها را به شهادت رساند. به گمان اینکه می توانند در اراده و عزم این ملت و انقلاب خللی ایجاد نمایند. شهادت افتخار آفرین دکتر محسن فخری زاده دانشمند انقلابی و برجسته هسته ای بار دیگر روشن نمود که دشمن در عناد و دشمنی خویش لحظه ای آرام نمیگیرد و برای رسیدن به مقاصد شوم خود به هیچ اصل انسانی پایبند نیست.
image

بیانیه دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان ایلام


بسم الله الرحمن الرحیم
«ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء»
بار دیگر دستان پلید و ضد انسانی صهیونیزم با حمایت استکبار جهانی از آستین بیرون آمد و مردی از تبار شهیدان احمدی روشن ها و شهریاریها را به شهادت رساند. به گمان اینکه می توانند در اراده و عزم این ملت و انقلاب خللی ایجاد نمایند. شهادت افتخار آفرین دکتر محسن فخری زاده دانشمند انقلابی و برجسته هسته ای بار دیگر  روشن نمود که دشمن در عناد و دشمنی خویش لحظه ای آرام نمیگیرد و برای رسیدن به مقاصد شوم خود به هیچ اصل انسانی پایبند نیست. شهادت این بزرگ مرد خط بطلانی بر تفکر سهل اندیش غربگرای درونی کشید که در خیال خام خویش سودای نزدیک شدن به استکبار جهانی و کنار زدن تفکر اصیل و انقلابی مقاوت را در سر می پرورانند.
ضمن محکوم نمودن این اقدام ددمنشانه صهیونیزم جهانی، خواستار شناسایی، مجازات عوامل درونی و انتقام سخت و سیلی محکم به پیکره استکبار و صهیونیزم می باشیم. «و ان عدتم عدنا»

شهادت این دانشمند بزرگ  انقلابی را محضر حضرت حجت ابن الحسن عج، مقام معظم رهبری، خانواده محترم ایشان و همه امت اسلامی بویژه جامعه علمی کشور تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
مهاجر مهدوی راد
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان ایلام

کد خبر: 1305 برچسب‌ها : دانشمند - رهبر - نهاد

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری