پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق ارزشهای انقلاب اسلامی و حل مسائل و مشکلات مردم است

تاریخ انتشار: 1398/7/17
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق ارزش های انقلاب اسلامی و حل مسائل و مشکلات مردم در خدمت استان است
image

دکتر محمود هاشمی:

ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق ارزشهای انقلاب اسلامی و حل مسائل و مشکلات مردم است

 

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق ارزش های انقلاب اسلامی و حل مسائل و مشکلات مردم در خدمت استان است

دکتر محمود هاشمی در آیین تکریم و معارفه رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ایلام اضافه کرد: یکی از سازوکارهای جدید بسیج اساتید توجه به مشکلات و مسائل استانها و حل مسئله با استفاده از ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی بیان کرد جریان دانشگاهی نباید اجازه دهد نام شهدا و یاد و خاطره آنها کم رنگ شود باید مطالبه گری اولویت بسیج اساتید باشد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: بسیج اساتید در دوره تحولی تقارن پیدا کرده است با دوران تحولی دانشگاه آزاد اسلامی و امروز ما شاهدیم مسئولان دانشگاه همگی بسیجی هستند و این یعنی در دوره تحولی دانشگاه به آنها اعتماد شده است و نشان از تحول در مجموعه دانشگاه است.

وی به نظریه کارکرد انقلابی اشاره کرد و گفت کارگزار انقلابی باید خروجی آن کارکرد انقلابی باشد.

وی بیان کرد: رویکرد حل مسئله ای امروز رویکرد بسیج اساتید و دانشگاه آزاد اسلامی است و نگام بسیج اساتید بنا به فرمایش مقام معظم رهبری جذب حداکثری است.

هاشمی تصریح کرد: رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی در استان ایلام کمک به توسعه استان با حضور نیروهای انقلابی است.

در این آیین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: با مدیریت مدبرانه دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی و ورود نیروهای انقلابی مسیر دانشگاه آزاد اسلامی الان در راستای خدمت به مردم و انقلاب است.

دکتر میرزایی حیدری اضافه کرد: باید خروجی دانشگاه نیروهای متعهد و متخصصی مانند شهید چمران باشد که الگویی برای جوانان امروزی است.

وی بیان کرد: در مقطع کنونی بیش از هر زمان دیگری نیازمند حضور تفکر بسیجی در عرصه های مختلف هستیم.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین مهدوی راد مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی ایلام گفت: بسیج نهال است که توسط حضرت امام بنیان گذاشته شد و این نهال با آبیاری امام و مقام معظم رهبری امروز تنومند شده  و در همه عرصه ها حضوری هوشمندانه دارد.

وی گفت: در شرایط کنونی نیروهای بسیجی از معدود نیروهایی هستند که می توان روی آنها حساب بازکرد و پای کار هستند و در این راستا هم باید به آنها توجه شود، هم از تخصص آنها استفاده و هم از آنها مراقبت شود.

در این آیین دکتر مهدی عباسی به عنوان رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ایلام معرفی و از زحمات چندساله دکتر مجتبی قنبری تقدیر شد.

حضور در مزار شهدای گمنام شهر ایلام:

رئیس  بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در بدو ورود به استان ایلام به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام با حضور در مزار شهدای گمنام این شهر با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا احترام گذاشت.

دیدار با خانواده سرداران شهید ساده میری:

دکتر هاشمی به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام با حضور در منزل سرداران شهید ساده میری با خانواده این دو شهید بزرگوار دیدار کردند.  

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:

دکتر محمود هاشمی به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و هیات همراه با حضور در دفتر امام جمعه شهر ایلام با حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کرد.

در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه ای انقلابی و در خدمت پیشرفت و توسعه استان است.

وی اضافه کرد: بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی باید به صورت شبکه ای تجارب اقدمات انجام شده در مناطق مختلف  را به دیگر مناطق انتقال دهد.

وی بیان کرد حضور بسیج دانشجویی و بسیج اساتید در عرصه و میدان عمل ضروری است و  باید از کارهای مقطعی خودداری کرد و با تشکیل اتاق فکر برای آینده برنامه ریزی نمود.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بسیج اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق ارزش های انقلاب اسلامی و حل مسائل و مشکلات مردم در خدمت استان است.

وی اضافه کرد: یکی از اقدامات انقلابی اخیر دانشگاه آزاد اسلامی اسلامی ایجاد دبیرخانه راهبردی گام دو انقلاب اسلامی است که مسئولیت این دبیرخانه بر عهده بسیج اساتید است.

میرزایی حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ایلام به عنوان بازوی توانمند علمی و پژوهشی استان در خدمت توسعه استان و حل مسئله است.

وی اضافه کرد: ساده زیستی و مردم دارای نماینده ولی فقیه در استان امروز بهترین الگو برای مدیران و مسئولان استان است.

 

بازدید از موکب شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی ایلام:

رئیس  بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در موکب پذیرایی واحد ایلام در جریان اقدامات و برنامه های این دانشگاه در راستای خدمت رسانی به زوار حسینی قرار گرفت.

دیدار با جانشین سپاه استان ایلام:

همچنین دکتر محمود هاشمی به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام، رئیس بسیج اساتید سپاه استان ایلام و رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با حضور در سپاه امیرالمومنین استان ایلام با سرهنگ کریمیان جانشین سپاه استان ایلام دیدار کردند.

 

 

image
image
image
image
image
image
کد خبر: 1066 برچسب‌ها : استان ایلام - بسیج اساتید - محمود هاشمی

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری