پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

پانزدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام

تاریخ انتشار: 1398/5/12
نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه و معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال حل مشکلات مردم با نگاه به درون نظام و ظرفیت داخلی نظام است
image

نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه و معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی  گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال حل مشکلات مردم با نگاه به درون نظام و ظرفیت داخلی نظام است

احمد حیدری در پانزدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام با ابلاغ سلام دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی به مردم استان ایلام و اعضای هیات امنا اضافه کرد: در کسوت علم، جهاد و تلاش در دوران تحریم های ظالمانه،  دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اجرایی کردن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در بحث تحول علمی، فرهنگ ، فن آوری، ارزشها، سبک زندگی و ... گام برمی دارد.

وی بیان کرد: مردم استان ایلام ، عاشق اهل بیت ، میزبانانی شایسته برای زوار عتبات عالیات، مردمی همیشه در صحنه و این مردم در دوران دفاع مقدس در دفاع از ایران اسلامی سنگ تمام گذاشتند.

وی گفت: خدمات و تلاش های صورت گرفته توسط نظام  در 40 سال گذشته ماندگار و در زمینه های نانو، هسته ای و هوافضا امروز در دنیا جایگاه ممتازی داریم.

وی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ایلام باید پیشران توسعه استان را از مدیران ارشد این استان گرفته و بر اساس آن برنامه ریزی کند.

معاون پارلمانی و امور اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: ظرفیت های استان برای توسعه دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های توریسم مذهبی به ویژه در ایام اربعین حسینی، کشاورزی، گردشگری، سرمایه گذاری و... بی نظیر است و باید در این زمینه ها حرکت کرد.

حیدری بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ایلام باید به دنبال حل مسئله در ایلام باشد و ظرفیت های بالقوه استان را به فعلیت رسانده و به درون جامعه هدایت کند.

معاون پارلمانی و امور اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه منطقه باید با نگاه انقلابی، بسیجی، جهادی ، نگاه تحولی، کارآمدی و فن آورانه مسائل و مشکلات مردم را حل کند.

همچنین دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد  اسلامی استان ایلام نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاههای استان ایلام و با داشتن ظرفیت بکر علمی ، فرهنگی ، اجتماعی به دنبال حل مسئله در استان و بازوی توانمندی برای کار علمی و پژوهشی در این استان است.

دکتر میرزایی حیدری اضافه کرد: با نگاه ویژه دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی به دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و با اجرایی شدن پروژه های اقتصادی و سرمایه گذاری های صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد ایجاد تحول در این دانشگاه خواهیم بود.

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر دستورکار پانزدهمین جلسه هیات امنای استان ایلام مطرح و اعضا در این راستا  تصمیم گیری کردند.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
کد خبر: 1022 برچسب‌ها : معاون پارلمانی - هیات امنا - واجد ایلام

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری