پیشنهاد سایت
پربیننده سایت
آخرین اخبار

گروه: اخبار دانشگاه

امام رضا (ع) با آمدنش به طوس عاشورایی بدون شمشیر در ایران خلق کرد

تاریخ انتشار: 1398/4/23
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان ایلام گفت: محور اعتقاد قرآن کله توحید است و در زندگی فردی، اجتماعی ، خانوادگی برای موفقیت و رستگاری باید به توحید برسیم.
image

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان ایلام گفت: محور اعتقاد قرآن کلمه توحید است و در زندگی فردی، اجتماعی ، خانوادگی برای موفقیت و رستگاری باید به توحید برسیم.

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا غیاثی در جشن میلاد باسعادت امام رضا (ع) و در جمع اساتید و کارکنان واحد ایلام به فلسفه حضور امام رضا (ع)  در طوس اشاره کرد و گفت: با آمدن این امام بزرگوار به  طوس سرزمین عشق و مهربانی، عاشورایی بدون شمشیر خلق شد و کلمه توحید در ایران ماندگار شد.

وی بیان کرد: امام رضا(ع) با تمسک به توحید ، سیاست دیرین اسلام، طهارت اهل بیت و ولایت اهل بیت با عاشورای طوس در قلب پارس تا آخر زمان ترسیم کرد.

در این آیین معنوی که به همت نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان ایلام و همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار شد، دکتر محمد میرزایی حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و حجت الاسلام و المسلمین مهاجر مهدوی راد مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان ایلام در سخنانی این روز مبارک را تبریک گفتند.

 

image
image
image
image
image
image
image
image
کد خبر: 1009 برچسب‌ها : امام رضا - دانشگاه آزاد اسلامی - نهاد رهبری

ارسال به دوستان نسخه چاپی

Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


کاسپین سرور
سامانه‌ی خبری